0%
X
Henüz ürün eklenmedi
X
Şifremi Unuttum
Beatmaker'ların Savaşı! Beat Pazari Beat Battle yakinda sizlerle buluşuyor. Takipte kalın...
0

GİRİŞ

YAP

Beat lisansları

Beat lisansları

 

 

Standart Lisans

Lisanssız demo olarak internet yayını ve sahne performansları haklarına sahip olabilirisiniz. Televizyon ve Radyo yayınlarında kesinlikle kullanılamaz. Bandrollü CD bastırılamaz. Belirtilen haklar ihlal edildiği taktdirde “Özel Lisans” ücreti prodüktor tarafından yasal olarak talep edilip, tüm hakları alınmalıdır. Lisans sorunlarından veya yayın takibinden beatpazari.com sorumlu tutulamaz

1-Demo olarak lisanssız internet yayını hakkı   

2-Sahne performansı hakları   

3-Promosyon amaçlı kullanım hakları

 

Özel lisans hakları

Tüm haklara sahip olmanın yanı sıra, alınan “Özel Lisans” ürünün “beatpazari.com” adresinden tamamen kaldırılmaktadır. Albüm veya Single çalışmalarınızda prodüktörün ismine yer verilmelidir. Yasal olarak “Özel Lisans” sahibi dışında üçüncü kişiler veya “Standart Lisans”a sahip kişiler bu altyapıyı kullanarak standart lisans hakları dışında işlem yapamaz. Lisans sorunlarından veya yayın takibinden beatpazari.com sorumlu tutulamaz.

 1-Beatpazari.com websitesinden kaldırılmaktadır

 2-Bandrollü cd satış hakkı

 3-Tüm digital müzik marketlerinde lisanslı satış hakkı

 4-Internet platformlarında lisanslı yayın hakkı

 5-Radyo/Televizyon yayın hakkı

 6-Telif hakları

 

Ücretsiz Ürün Sözleşmesi

 

TARAFLAR

1- Ücretsiz ürünün yayınlanacağı platform (Bundan böyle sözleşmede kısaca “BeatPazari.com” olarak anılacaktır)

1.1- Ürünü üreten kişi (Bundan böyle sözleşmede kısaca “SANATÇI” olarak anılacaktır.

1.2- Ürünü üreten kişi adına yayımlama hakkı bulunan gerçek veya tüzel kişi;  (Bundan böyle sözleşmede kısaca “MENAJER” olarak anılacaktır)

SÖZLEŞMENİN KONUSU

2- İşbu sözleşmenin konusu, SANATÇI’nın hazırlayıp dinletiye sunacağı veya SANATÇI yerine yayımlama hakkı var olan MENAJER’in ürün veya ürünler yayımlanması ücretsiz veya tanıtım amacıyla ile ilgili faaliyetlerin tarafların bu konudaki hak ve yükümlülüklerinin belirlenmesidir.

SANATÇI VE MENAJER’İN HAK VE YÜKÜMLÜLÜKLERİ

3- MENAJER, SANATÇI’nın, hazırladığı ürün veya ürünleri (beat, albüm, EP., single vb. ) BeatPazari.com üzerinden SANATÇI’nın hesabını kullanma izninin olduğu netleştirilerek faaliyetler gerçekleştirilir. Ücretsiz olarak yayınlanacak olan ürün BeatPazari.com üzerinden fiyat etiketi olarak sıfır (0) belirtilecektir.

3.1- Yayımlanacak olan ürünlerin telif hakları ile ilgili tüm bağdaştırıcı konular SANATÇI veya MENAJER’i ilgilendirir.  Telif hakkı ile ilgili izinsiz kullanılan tüm materyallerden BeatPazari.com sorumlu tutulamaz.

3.2- SANATÇI, BeatPazari.com tarafından yayınlanacak olan tüm mali ve manevi hakları SANATÇI’ya ait olmakla birlikte, yayınlanması talep edilen ürünün gönderimi gerçekleştiği andan itibaren sözleşme kabul edilmiş sayılır. MENAJER tarafından SANATÇI’nın bilgisi dâhilinde olmadan doldurulan formlar (yüklemeler) MENAJER’in sorumluluğunda olup BeatPazari.com yayım faaliyetlerinden dolayı kaynaklanan zararı telafi etmekle yükümlü değildir.

3.3- Yapılacak olan tüm yayımlama faaliyetleri ve tüm tanıtım ve reklam faaliyetlerinde SANATÇI ve MENAJER’in ileteceği formlar ve yüklemeler ile tamamen SANAÇI ve/veya MENAJER’e aittir. SANATÇI tarafından onaylanmayan hiçbir ürün yayımlanmayacağını BeatPazari.com kabul ve taahhüt eder.

BEATPAZARI.COM’UN HAKLARI VE YÜKÜMLÜLÜKLERİ

4- BeatPazari.com tüm yayımlama faaliyet haklarını SANATÇI veya MENAJER’den alır. İzinsiz yayımlanma iş bu sözleşmede belirtilen 3.1 maddede SANATÇI’nın haberi dışında MENAJER’in form ve yüklemeleri tamamen MENAJER’in sorumluluğundadır. BeatPazari.com yayım faaliyetlerinden dolayı kaynaklanan zararı telafi etmekle yükümlü değildir.

ÜCRET KONUSU

5- İşbu sözleşmede belirtildiği üzere yayımlanan ürün tamamen ücretsizdir. Belirtilen ürün hakkında SANATÇI, MENAJER ve BeatPazari.com hiçbir kullanıcıdan ödeme talep etmeyeceğini kabul ve taahhüt eder.

UYUŞMAZLIKLARIN ÇÖZÜMÜ

6- Taraflar işbu sözleşmenin uygulanmasından doğabilecek her türlü uyuşmazlıkları öncelikle dostane ilişkiler çerçevesinde yürütecekleri sulh görüşmeleri yoluyla gidermeye azami gayret göstereceklerdir. Anılan görüşmeler sonunda mutabakata varılamaması halinde ulusal ve uluslararası kanunlar geçerli olacaktır.

 

 

 

BeatpazarI.com bir Horoz Records kuruluşudur.