0%
X
Henüz ürün eklenmedi
X
Şifremi Unuttum
Beatmaker'ların Savaşı! Beat Pazari Beat Battle yakinda sizlerle buluşuyor. Takipte kalın...
0

GİRİŞ

YAP
Müzik Haberi 25.10.2021 11:03:40

Playboi Carti Fanları Çıldırdı

Playboi Carti Fanları Çıldırdı

Bu kadarıda F A Z L A değil mi?

Playboi Carti, 23 Ekimde'ki Houston'da NRG Arena'da ki konserine hazırlanıyorken, büyük bir hayran güruhu konser salonuna akın etti. Aralarından birinin ise durumunu gördüğünüzde hayrete düşeceksiniz.

Videoda ayak bileğinde kelepçe olan hayranın, etrafındakileri diğer kimselerin bağırışları eşliğinde bileğindeki kelepçeyi göstererek "Carti'yi görmek için, sokağa çıkma yasağımı kırdım." dediğini duyacaksınız.

Aşağıdan bu videoyu izleyebilirsiniz;

Houston Chronicle'ın haberine göre, yapılması beklenen konser, sırada bekleyenlerin ve önceden gelen kalabalığın taşkınlık çıkararak güvenlik bariyerlerini açması yüzünden ve bunun akabinde yaşanan o kaos ortamının dinmemesi dolayısıyla çıkan güvenlik zaafiyeti neticesiyle iptal edildi. Polis tekrardan düzeni sağladığında ise konserin ertelendiğini duyurdu. Konsere gidenlerin para iadesi alabilecekleri de belirtilen diğer açıklamalar arasında yerini aldı.

Çıkan taşkınlıklardan bazıları ise şöyle;

Playboi Carti'nin Narsist isimli turunun isminin geçtiği ilk olaylı konser ise bu değildi. Charlotte, N.C.'deki gösterisi sırasında kalabalığın içinde bir hayranın kanlı bir şekilde dövülmesiyle olaylar büyüdü ve vahşi görüntüler ortaya çıktı. 

Ülkemizde de geçtiğimiz günlerde verilen konserlerde bunlara yakın görüntüler görmeye başlamamız, hayranların ne kadar ateşli olduğunu mu yoksa yapılan şeyin ne kadar yanlış olduğunu mu gösteriyor? Yorum sizlerin.

BeatpazarI.com bir Horoz Records kuruluşudur.